KLİMA SERVİS HİZMETLERİ

Yaz geldiğinde, sıcaklıkların değişmesini bekleyebilirsiniz. 70 Fahrenhayttan başlayarak 100 Fahrenheit'e kadar değişen her noktayı görebilirsiniz. Dışarıda vakit geçirmek için çok sıcak olduğunda, soğuk için işleyen bir klima sistemine ihtiyacınız olacaktır. Klimanız hazır değilse, sorun yaşayabilir veya hatta bir sistem hatası yaşayabilirsiniz. Klimanıza en çok ihtiyaç duyduğunuzda arızalanmasına izin vermeyin. Klima servisimiz klimanızın kurulumunu ve düzgün çalışmasını sağlar. Koşu yaptıktan sonra veya aktiveden geldiğinizde ailenizi serin tutar.

Klimanızın gücünü artırırken, serin tutmak için daha fazla çalıştırmanız gerekir. Bu durum, rahatsız edici arızalara neden olabilir. İşte bir klima ünitesinin yaz aylarında arızalanmasının bazı yaygın nedenleri.

  • 1.) Fazladan çalıştırma için hazır değil.
  • 2.) Klima çok küçük.
  • 3.) Eski ve yıpranmış ya da hasarlı parçalar.
  • 4.) Aşırı ısınır.

Klimanızın sabitlenmesi veya değiştirilmesi gerekiyorsa, Teknisyenlerimizden birini sizin için gönderebiliriz.

doğa dostu teknoloji

Doğa Dostu Teknoloji

  • Doğa Dostu Teknoloji mühürü; enerji, su veya diğer doğal kaynaklarda son derece düşük tüketim değerlerine sahip, devrim yaratan teknolojilerin kullanıldığı, en üst düzey verimliliği olan ürünleri gösterir. Ve tabii ki tüm bu ürünler, diğer ürünlerinde olduğu gibi çevre dostudur.
  • Tüm hizmetlerimizde, profesyonel, çağdaş, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren modern bir servisiz. Sizde kaliteli ve güvenilir hizmet istiyorsanız iletişim sayfamızda bulunan telefon numarasını arayarak 7/24 hizmet isteyebilirsiniz.
klima servisi, klima servis

Siemens Klima Servisi

Siemens klima uzmanlarımızın arızanızı daha hızlı bulabilmesi için onlara klimada en son ne olduğunu veya şu sebepten dolayı arızalandığını söylerek servis ekibimize yardımcı olmuş olursunuz.

klima bakımı, klima bakım

Siemens Klima Bakımı

Siemens merkezimizdeki teknisyenlerden biri evinizi yada firmanızı ziyaret ederek. Siemens klima ihtiyaçlarınız hakkında daha fazla bilgi edinmek için sorular soracaklar. Siemens Bir sistemi değiştiriyorsanız yaşam biçiminize uyacak en iyi yükseltmeleri belirlemenize yardımcı olacaktır. Yeni bir sistem kuruyorsanız, yapılması gereken işi hesaplamaya ve planlamaya başlayacaktır.

klima montajı, klima montaj

Siemens Klima Montajı

Siemens Servisimiz, tüm Siemens klima ihtiyaçlarınız için çözümler sunmaktadır. Evinizde sadece küçük bir alanı soğutmak istiyorsanız, mini split sistemi sizin için doğru seçim olabilir. Mini bölme sistemi birçok yönden size yardımcı olabilir.

Klima Cihazınızı Onarmayı Gerektirebilecek İşaretler

Pek çok farklı parça karşılıklı etkileşime girdiğinde, sorunun nerede olduğunu bulmak zor olabilir. Sorunun kendiniz nasıl giderileceğini öğrenmek daha da zor olabilir. Klima uzmanlarına yardım edelim. Aşağıda listelenen sorunlardan herhangi birini fark ederseniz, bakım ve onarım için bizimle iletişime geçin.

Hava soğuk ya da tutarsız değildir.
Evinizdeki hava akışı zayıfladı.
Enerji faturaları yükseliyor.
Termostatınızda sorunlar yaşadınız.
Olmayacağı yerde nem buluyorsunuz.
Garip sesler duyuyorsun ya da garip kokular duyuyorsun.
Tedavi edilmeden bırakılırsa, küçük sorunlar büyük sorunlara dönüşebilir. Onları fark ettikten hemen sonra onarım yapmak önemlidir. İşin doğru yapılmasını sağlamak da önemlidir. İstanbul, ayrıntılara dikkat eden profesyonel ve bilgili teknisyenlere sahiptir. Klima ihtiyacınızı en çok duyduğunuzda serin havanız olduğundan emin olmak için iyice test eder ve inceleriz.

Klimalar Nasıl Çalışır?

Bir klima sisteminin mekaniği karmaşık olabilir. Bir soğutucu buharlaştırma döngüsü oluşmalıdır. Bu soğutucuyu soğutan bir kompresör ile başlar. Soğutucu akışkanı sıcak, yüksek basınçlı bir gaz haline getirir. Gaz, sıcağını çözmek ve bir sıvıya yoğunlaşmak için bobinlerden geçmektedir. Sıvı daha sonra bir vana içine genleşir ve buharlaşarak soğuk düşük basınçlı gaz haline gelir. Sonunda, soğuk gaz bobinler vasıtasıyla dolaşır ve evdeki havayı soğutur.

Kurulum ve Montaj Süreci

Bir randevuyu planlarken, Merkezimizdeki teknisyenlerden biri evinizi ziyaret edecek. Klima ihtiyaçlarınız hakkında daha fazla bilgi edinmek için sorular soracaklar. Bir sistemi değiştiriyorsanız yaşam biçiminize uyacak en iyi yükseltmeleri belirlemenize yardımcı olacaktır. Yeni bir sistem kuruyorsanız, yapılması gereken işi hesaplamaya ve planlamaya başlayacaktır.

Yeni bir klima satın alırken göz önüne almanız gereken birçok değişken vardır. Farklı kalite seviyeleri, verimlilik seviyeleri, maliyetler, boyutlar ve özellikler vardır. Servisimiz, sürecin ezici görünebileceğini bilir. Bu nedenle bir teknisyen, yaşam biçiminize ve ihtiyaçlarınıza en uygun modeli seçmenize yardımcı olacaktır.

Markalar ve modeller hakkında geniş bir bilgi birikimiyle, konfor beklentilerinize uyacak şekilde teknisyenlerimiz evinizin veya firmanızın yada farklı bir ortamın keşiflerini yapar. Bütçenizi göz önünde tutacağız ve fiyat aralığında modeller sunacağız. Servimizdeki teknisyenlerinden biri de sizin için kurulum ve montaj işlemini kısaca açıklayacaktır. Ayrıca, sorularınızın veya endişelerinizin üstesinden gelebilirler.

Split Klima Kurulum ve Servisi

Servisimiz, tüm klima ihtiyaçlarınız için çözümler sunmaktadır. Evinizde sadece küçük bir alanı soğutmak istiyorsanız, mini split sistemi sizin için doğru seçim olabilir. Mini bölme sistemi birçok yönden size yardımcı olabilir.

Kullandığınız odaları sadece soğutarak paradan tasarruf edebilirsiniz. Evinizde seçtiğiniz bir odayı split klima ile serinletebilirsiniz. Başka odalara ihtiyaç duymadan alanınızın sıcaklığını kontrol edebilirsiniz. Mini split klima sistemi küçük ve kurulumu kolaydır. Servisimizin yapması gereken tek şey, üniteyi montajını yapmak ve soğutucu akışkanı, elektrik hatlarını bağlamaktır. Yapılan işlem hassas ve ölümle sonuçlanabileceğinden dolayı sizden ricamız teknik servis ekibimiz gelmeden önce cihazı ve kabloları ellememeniz.

Siemens Split Tipi Klima Servisi

split klima

Siemens split klimada pek çok farklı parça karşılıklı etkileşime girdiğinde, sorunun nerede olduğunu bulmak zor olabilir. Deneyilim ekibimiz sayesinde arızanız en kısa sürede tamir edilecektir.

Siemens Duvar Tipi Klima Servisi

duvar tipi klima

Siemens duvar tipi klima servis hizmeti vermekteyiz. Klimalarınızı sorunsuz bir şekilde size teslim etmek için hazırız.

Siemens Tavan Tipi Klima Servisi

ankastre servisi

Siemens tavan tipi klima servisimiz, tüm Siemens klima ihtiyaçlarınız için çözümler sunar. Evinizde veya firmanızdaki arıza, tamir sorunlarını çözer.

Siemens Salon Tipi Klima Servisi

ankastre servisi

Siemens salon tipi klima servisi olarak salon tipi klimalarınızı tamiri ve arızasının yanı sıra bakım ve gaz kontrolleride yapılır.

7/24 Servis İmkanı

İstanbul'un avrupa ve anadolu yakasına 7/24 servis hizmeti vermekteyiz.

Online Servis Formu

Online Talep Formu Başvurularınız online olarak anında izlenmektedir.

Kapıda Ödeme

Kapıda Ödeme Kredi kartı ile ödemenizi rahatlıkla kapıda yapabilirsiniz.

Şikayet ve Önerileriniz

Şikayet ve önerileriniz müdürlüğümüz tarafından incelenip 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Siemens Teknik Servis Hizmetleri

Atölyemiz müşterilerine açık olup diledikleri vakit cihazlarını kontrol etmek için ziyaret edebilirler.

Satış Sonrası Hizmetleri

Siemens Klima Satış Sonrası Hizmetler Profesyonel Klima destek