Eyüp Arçelik Klima Servisi

Bu karmaşık süreç boyunca yanlış gidebilecek çok şey var. Bu nedenle sorunu gidermek ve ev ikliminizi daha yaşanacak bir yer haline getirmek için buradayız. Arçelik Klimanızın çalışır durumda olmasını isterseniz, lütfen herhangi bir sorunuz varsa veya Eyüp Arçelik servis talep etmek için servisimiz'le iletişime geçin.

Bugün olduğu kadar gelecekte de başarılı hizmetlerin altına imza atabilmek için var gücü ile çalışan rüzgar teknik servis, Klima hizmet sektörüne kazandırmayı hedeflediği olumlu değişimler ve çağın gereksinimlerine cevap veren yenilikçi bakış açısı ile servis çalışmalarını sürdürmektedir.

Firmamız Klima dünyasının ihtiyaç duyduğu, etkili ve başarılı çalışma yöntemlerini, istanbul avrupa ve anadolu yakası ile aynı anda sizlere servis sunmaktadır.

Arçelik Eyüp bakım servisi ilk başta Klimanın soğutmasında bir sorun olup olmadığı kontrol edilir. Sonra Klimanın kapakları açılarak filtreleri çıkartılır, temizlenir. sonra cihaz kimyasal ilaçlarla temizlenip değiştirilir.

Arçelik Eyüp Klima servisi su ile durulanır.Filtreler yeniden yerlerine takılarak Klimanın kapakları kapatılır dış yüzü tekrardan silinerek bakım işlemi tamamlandıktan sonra sorunsuz olarak teslim edilir.

Eyüp Arçelik Split Tipi Klima Servisi

split klima

Arçelik split klimada pek çok farklı parça karşılıklı etkileşime girdiğinde, sorunun nerede olduğunu bulmak zor olabilir. Deneyilim ekibimiz sayesinde arızanız en kısa sürede tamir edilecektir.

Eyüp Arçelik Duvar Tipi Klima Servisi

duvar tipi klima

Arçelik duvar tipi klima servis hizmeti vermekteyiz. Klimalarınızı sorunsuz bir şekilde size teslim etmek için hazırız.

Eyüp Arçelik Tavan Tipi Klima Servisi

ankastre servisi

Arçelik tavan tipi klima servisimiz, tüm Arçelik klima ihtiyaçlarınız için çözümler sunar. Evinizde veya firmanızdaki arıza, tamir sorunlarını çözer.

Eyüp Arçelik Salon Tipi Klima Servisi

ankastre servisi

Arçelik salon tipi klima servisi olarak salon tipi klimalarınızı tamiri ve arızasının yanı sıra bakım ve gaz kontrolleride yapılır.

7/24 Servis İmkanı

İstanbul'un avrupa ve anadolu yakasına 7/24 servis hizmeti vermekteyiz.

Online Servis Formu

Online Talep Formu Başvurularınız online olarak anında izlenmektedir.

Kapıda Ödeme

Kapıda Ödeme Kredi kartı ile ödemenizi rahatlıkla kapıda yapabilirsiniz.

Şikayet ve Önerileriniz

Şikayet ve önerileriniz müdürlüğümüz tarafından incelenip 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Arçelik Teknik Servis Hizmetleri

Atölyemiz müşterilerine açık olup diledikleri vakit cihazlarını kontrol etmek için ziyaret edebilirler.

Satış Sonrası Hizmetleri

Arçelik Klima Satış Sonrası Hizmetler Profesyonel Klima destek